Rodičovský dýchánek – Parenting meet up – Вечеринка родителей

 

Výsledek obrázku pro rodičovský dýchánek

 

Venku zimní počasí a doma malé dítě (zejména 0-3 roky)? Řešíte témata spojená s mateřstvím a uvítali byste společnost podobně naladěných maminek (ale i tatínků)? Ideální příležitost navštívit RODIČOVSKÝ DÝCHÁNEK. Neformální podpůrné setkání rodičů s dětmi = seznámení, sdílení, podpora, zábava i informace. Komunikujeme s kýmkoli jakkoli, skupina je mezinárodní. Přidejte se do naší facebookové skupiny, která funguje jako podpora k našim fyzickým kontaktům.


Outside is an winter weather and at home is the baby (especially 0-3 years)? Do you deal the issues related to the motherhood and you would appreciate a company of other moms (and dads)? This is a great opportunity to visit THE PARENTING MEETUP. The supporting informal meeting of parents with children = icebreaking, sharing, support, information and entertainment. We welcome anyone with any language, the group is international. This facebook group is as a support to our „physical“ meeting.


На улице осенняя погода и дома маленький ребенок (особенно 0-3 лет)? Интересуют Вас темы связанные с материнством и Вам бы понравилось познакомиться в Брно и с другими матерами (и отцами)? Лучайшая возможность посетить Вечеринку родителей. Неформальная встреча родителей с детьми = ознакомлене, поддержка, информации и развлечениe. Мы общаемся сo всеми незвисимо от родного языка, группа является международной.

 

Rodičovský dýchánek -Parenting meet up – na Facebooku